شرکت تولیدی نایلون سپید
يکشنبه ٠٢ آبان ١٤٠٠  -    
 |  English  |  العربیه
صفحه اصلی > درباره ما  بازگشت به صفحه قبلی

شرکت توليدي نایلون سپید

تاریخچه شرکت تولیدی نایلون سپید :


در سال 1358 فروشگاه كوچكي به نام نايلون سپيد درمحله مولوي با هدف عرضه محصولات نایلونی تاسيس گرديد . در ابتدا اين محل فقط براي فروش محصول در نظر گرفته شده بود ، اما با توجه به نياز بازار و تدبير موسس اين مجموعه ، بعد از مدتي كوتاه در سال 1362 و در همان فضاي محدود با استفاده از يك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه توليد زده شد ، شور جواني و اشتياق به توليد از يكسو ، خلاقيت و مديريت از سوي ديگر باعث گرديد كه اين شركت مسير پيشرفت و ترقي را بدرستي طي نمايد ، بطوريكه به تدريج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظريفيت توليد با افزايش چشمگيري مواجه شد.

با توجه به افزايش حجم كاري و ظريفيت توليد ، ديگر يك كارگاه كوچك كفايت فعاليت و پاسخگويي به نياز بازار را نمي داد ، از اينرو محل توليد به كارخانه اي بزرگ درخاتون آباد واقع در جاده خاوران منتقل شد.

اما اين حركت نيز نقطه آغازي بود براي جهشي ديگر.

روند رشد نايلون سپيد باز هم ادامه يافت ، بطوريكه در سال 1385 كارخانه به محلي به مراتب وسيع تر با گنجايش چند صد دستگاه انتقال يافت .

امروز شركت توليدي نايلون سپيد با توسعه در همه ابعاد مديريتي ، انساني و فن آوري به افقي دورتر مي انديشد و با بهره گيري از تجهيزات و امكانات پيشرفته و مدرن روز به همراه نيروهاي متعهد و آگاه ، در اين تلاش است كه پنجره اي جديد را در اين صنعت باز نمايد .

اين شركت در حال حاضر در وسعتي بيش از 20000 متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشين توليدي روز ومدرن دنيا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتريان مي باشد.

 

 
 

 

ماموریت و هدف شرکت تولیدی نایلون سپید:


امروزه رقابت در توليد به حدي رسيده است كه شركتها به كوچكترين مسائل را در امر توليد با دقت مورد بررسي قرار مي دهند. توليد محصولات با كيفيت به همراه قيمت تمام شده پائين ، بسته بندي مناسب ، جذاب و مهم تر از همه ايمن براي حفظ سلامتي محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازارمصرف و استفاده بهينه وبه هنگام از فرصت هاي پيش روي ، از اهم دغدغه هاي توليد كنندگان مي باشد .

شركت نايلون سپيد در اين راستا خود را موظف مي داند تا با توليد محصولات با كيفيت و قيمت تمام شده مناسب و تحويل به موقع سفارشات به مشتريان تا حد بسيار زيادي اين دغدغه ها را كاهش دهد.

به همين دليل اين شركت اطمينان همه جانبه شركتها و مشيريان را آرمان خود مي داند


 

ظریفیت و توان تولید شرکت تولیدی نایلون سپید :

 

با توجه به تنوع تجهيزات و ماشين آلات شركت نايلون سپيد مديريت علمي ، ظريفيت و توان توليد روزانه 120 هزار كيلو ، باعث شده است كه نايلون سپيد يكي از شركتهاي برتر در اين صنعت قلمداد گردد.

 

نايلون سپيد امروز به علت توان توليد بالا پاسخگوي طيف عظيمي از مشتريان مي باشد.


تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت تولیدی نایلون سپید :

با توجه به امكانات موجود ، نايلون سپيد  يكي از كامل ترين و مجهزترين شركت هاي فعال در سطح خاورميانه مي باشد . اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد انواع نايلون ، نايلكس ، سلفون ،‌چند لايه ، چاپ و دوخت قادر است يك بسته كامل خدماتي را به مشريان خود ارائه دهد و هر آنجه مورد نياز مشتري مي باشد ، از هر نوع سايز و فرمول تركيبي توليد نمايد.


مهندسان و كاركنان مجرب و كارآزمده  نايلون سپيد مي توانند محصولاتي با كيفيت چشمگير در كوتاه ترین زمان ممكن و با كمترين هزينه به مشتريان خود عرضه نمايند.

 

تحقیق و توسعه و کنترل کبفیت شرکت تولیدی نایلون سپید :

 

مديريت شركت نايلون سپيد ، توجه به تحقيقات را ضروريات فعاليت پوياي صنعتي مي داند و تلاش مي كند تا بهره گيري از دانش روز به توانايي توليدمحصولات جديد و استاندارد مورد نياز جامعه در بخش هاي تخصصي دست پيدا كند.

در اين بخش ، مهندسان مجرب و كارآزموده شركت در امر كنترل كيفيت و طراحي محصولات تخصصي و استاندارد طبق سفارش مشتري و يا حتي به روش مهندسي معكوس ، تلاش مي كنندمحصولاتي را توليد كنند كه به لحاظ كيفي در سطح بسيار بالا بوده و به طور كامل مطابق با نيازهاي مشتريان باشند.

تحقيقات در بخش توليد انواع فيلم هاي پليمري در كشور جوان بوده و كمتر توليد كننده اي به اين مهم مي پردازد.

اما از آنجا كه شركت نايلون سپيد از شركت هاي با سابقه مي باشد ، همواره تلاش نموده تا جزو پيشگامان نوآوران در اين صنعت باشد


سوابق تولید و همکاری با شرکت ها :

 از آنجا كه شركت نايلون سپيد سابقه فعاليت طولاني در اين صنعت دارد ، با طيف وسيعي از مشتريان در ارتباط مي باشد . مشتريان بزرگي كه هريك سهم بزرگي در اقتصاد اين مرز و بوم دارند . اما بطور كل گستره مشتريان چند هزاري اين شركت را مي توان در صنايع غذايي ، كشاورزي ، شيلات ، برق و الكترونيك ،‌انتشارت ،‌محصولات و مصالح ساختمان ، خودرو سازي و صنايع وابسته ، حمل و نقل ،‌پست و ارتباطات ،‌توريست و خدمات تفريحي اقامتي و رستوراني ،‌فروشگاه هاي خصوصي و زنجيره اي معتبر  ،‌تبلیغات و غيره مشاهده نمود.


دفتر مرکزی : تهران - خیابان مولوی شرقی - پلاک 223 تلفن : 33137999 - 021 فاکس 33124164 - 021 شبکه های اجتماعی 09218455027